
МЕЙВЕДОЛ (ФРУКТОВИЙ ВМІСТ)
Фруктовий порошковий напій який містить заморожені та висушені фрукти: Інжир, Абрикос, Яблуко, Лохина, Буряк та Насіння Льону
Номер реєстрації: TR-20-K-023284
Номер партії та рекомендована дата споживання(ТЕТТ) вказані на упаковці.
*Чому саме Фруктовий Мікс (Мейведол)*
Мейведол - це цінна суміш, яка містить заморожені та висушені фрукти. Ви можете використовувати мейведол під час дієти або в програмах з обмеженою кількістю калорій.
Допомагає задовольнити денну потребу організму у білках, клітковині, вуглеводах, жирах, антиоксидантах, антоціанінах, вітамінах та мінералах.
600 г мейведолу містить 82,7 г сушених фруктів і 580 г свіжих фруктів. Кожен прийом еквівалентний вживанню приблизно 58 г свіжих фруктів.
Завдяки вмісту клітковини та мінералів з фруктів, допомагає протягом тривалого часу почуватися ситим.
Завдяки високому вмісту рослинного білка надає енергію та жвавість протягом усього дня. Завдяки зручному використанню дозволяє швидко отримати смачний перекус.
Гороховий протеїн, Какао-Порошок, заморожені, висушені та подрібнені фрукти (Буряк, Інжир, Абрикос, Яблуко, Лохина), Екстракт Стевії (листя).
Не містить свиного жиру та жодних продуктів, отриманих від свиней. Містить молочні продукти.
В невеликій кількості може містити продукти сої.
Може містити глютен.
Додати 1 або 2 мірні ложки порошку в 1 склянку (200 мл) води та ретельно перемішати. Рекомендується споживати, за бажанням, перед сніданком, обідом та вечерею.
Спосіб зберігання: Зберігайте в сухому та прохолодному місці.