Умови використання

Умови використання веб-сайт

  Шановний відвідувач, ласкаво просимо до веб-сайту Ерсаг!

Наступні "Умови використання" регулюють положення, що стосуються надання інформації та послуг, що надає Ерсаг нашим цінним користувачам. Користувач, який заходить на Веб-сайт Ерсаг або заповнює форми на сайті, вважається, що ознайомився та прийняв положення "Інформації про авторське право", "Угоди про конфіденційність" та "Умов використання".

Умови використання

  1. Хоча були вжиті заходи в рамках існуючих засобів для очищення веб-сайту Ерсаг від вірусів та подібного програмного забезпечення, користувач має зробити власну систему захисту від вірусів та забезпечити необхідний захист. У цьому контексті користувач погоджується з тим, що він несе відповідальність за всі помилки, які можуть виникнути в їх програмному забезпеченні та операційних системах, а також їх прямі або непрямі наслідки через входження на веб-сайт Ерсаг.
  1. Всі види цін, інформації, фотографій, пояснень та новин (коротко "інформація") на сайті Ерсаг призначена лише для рекламних та інформаційних цілей. Користувач жодним чином не може стверджувати, що «інформація», яка міститься на сайті, є невірною або була пошкоджена. Коли Користувач має намір вжити заходи, посилаючись на інформацію, він погоджується з тим, що зобов'язаний отримати остаточну і достовірну інформацію від Ерсаг і, що Ерсаг не несе відповідальність у зв'язку з тим, що інформація, яка опублікована на сайті, застаріла.
  1. Ерсаг має право на власний розсуд в будь-який час змінювати зміст сайту, або припиняти будь-яку послугу, що надається користувачам. Хоча Ерсаг вжив усіх заходів для забезпечення того, щоб веб-сайт був безпомилковим, немає ніякої гарантії щодо будь-яких помилок, які можуть виникнути на сайті.
  1. У конфліктах, які можуть виникнути між користувачами та Ерсаг, електронні записи будуть розглядатися як докази.
  1. Сайт створений і працює відповідно до законодавства Туреччини. Турецьке законодавство буде застосовуватися для вирішення суперечок про сайт, та будуть уповноважені турецькі суди.
  1. Веб-сайт Ерсаг має право без попереднього повідомлення змінювати, поновлювати або скасовувати будь-який пункт "умов використання". Будь-яке положення, яке було змінено, поновлено або скасовано, є положенням для всіх користувачів на дату публікації. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з будь-якими домовленостями та змінами до цих "Умов використання". Не використовуйте цей веб-сайт, якщо ви вказуєте, що не згодні з юридичними обов'язками, що містяться в цьому тексті.