НАША ЦІЛЬ

Бути сильною і чесною компанією. Усвідомлюючи те, що, створений нами продукт зробить здоровішим нас та нашу родину, а також - чистішою нашу Планету. З турботою про майбутнє для наших дітей, яких ми називаємо нашим завтрашнім днем.

Наша мета - захистити нашу Планету, шляхом поширення продукту власного виробництва починаючи з турецької нації, а далі ,крок за кроком, – на ввесь світ. Стати членом нашої компанії – означає йти з нами в тому ж напрямку. З вашою роботою і нашою підтримкою ми невтомно рухаємося вперед і будемо рухатися, не зупиняючись.

 

НАША МІСІЯ

Виготовити якісний продукт використовуючи сучасні технології, для того, щоб наш клієнт користувався екологічно чистою продукцією з турботою про своє здоров’я.

Наші клієнти – це люди зі всього світу. Ті, хто вже користується нашим продуктом – не забруднюють землю і надземні води своєї країни та залишають чистіше навколишнє середовище, дбаючи про майбутнє наших дітей.
 

НАША ПОЛІТИКА

Ерсаг – компанія виробник чистячих та косметичних засобів створює вітчизняну продукцію у власному сегменті турецького ринку та реалізує її, чесно дотримуючись правил мережевого маркетингу. Компанія постійно розвивається, розширює асортимент, оновлює та зміцнює власний сервіс, для того, щоб бути корисною та надійною для своїх клієнтів.  

Бути брендом, який буде впізнаваємий, бажаний та визнаний у всьому світі.  

Закликає дотримуватись торгівельної етики, що основаної на навколишньому середовищі, природі та правах людини, щоб ніколи не бути використаною в інших не благих цілях.
Не економити у використанні кращого, сучасного та безпечного виробництва.

Постійно захищати навколишнє середовище та здійснювати для нього фінансові інвестиції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sana neden başardığını değil,

nasıl başardığını soracaklardır.

Bekir SARI
Yönetim Kurulu Başkanı

“ ERSAĞ Biorezonans ile yeni bir hayat, umut dolu hayat hikayeleri... ”

Detay »

“ Ersağ Yardımlaşma Derneğimizin Web Sitesi ”

Detay »

“ Ersağ Çocuk “

Detay »

“ Ersağ İlaç LTD. ŞTİ. ”

Detay »

“ Ersağ Yağ LTD. ŞTİ. ”