Оплата та доставка

Інформація про оплату та доставку

По території України замовлення відправляються за надходженням повної оплати.

Замовлення відправляються тільки після повної оплати на розрахунковий рахунок або через онлайн оплату, реквізити для оплати Вам відображені при оформленні замовлення у власному кабінеті Покупця.

Доставка Укр Поштою та Новою поштою – згідно з тарифами кур'єрської служби за вказаною адресою або на відділення.

Безкоштовна доставка діє компанією УкрПошта, при замовленні від 6 балів на поштове відділення, тільки по території України.

Доставка Укрпоштою - згідно з тарифами кур'єрської служби за вказаною адресою або на відділення. При надсиланні цими службами доставки вартість товару та упаковки оплачується повністю.

Надсилання Новою поштою здійснюється 1 раз на тиждень у п’ятницю.

Відправлення замовлень здійснюється протягом 1-10 робочих днів від отримання оплати.
Відправлення Укрпоштою здійснюється кожен робочий день, в суботу та неділю відправок немає.

Самовивіз – данна можлтвість відсутня. Доставка інтернет замовлень здійснюється виключно почтовими службами.

Перевіряйте посилку на пошті при отриманні на її цілісність, так як вона застрахована на повну вартість і в разі її пошкодження пошта, а не ми має відшкодувати збитки. Перевіряйте чи кількість товарів та його найменування в пакунку відповідають зазначеній інформації в накладній.

 МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА:

 - Доставка замовлення за кордон здійснюється службою доставки Укропошта 

- Термін доставки 1-5 тижнів

- Для оформлення міжнародного замовлення необхідно зв’язатись з Нашим менеджером в Вайбері за номером +380660936563

- Відправлення здійснюється після 100% оплати товару з урахуванням вартості доставки
- Вартість доставки розраховує менеджер, виходячи з ваги та розміру посилки та країни призначення. Вартість доставки оплачується отримувачем (покупцем) перед відправкою замовлення;

*Вказані ціни орієнтовні, точну вартість доставки Вам повідомить менеджер після оформлення замовлення.

- Зверніть увагу!!! В разі пошкодження або втрати посилки під час доставки транспортна компанія відшкодує тільки оголошену вартість цієї посилки. Оголошена вартість посилки впливає на вартість розмитення посилки та вартість доставки.

Міжнародні відправлення, що пересилаються між фізичними особами, з оголошеною вартістю до 100 євро не обкладаються додатковими митними зборами.

Міжнародні відправлення, що пересилаються між фізичними особами, з оголошеною вартістю до 150 євро обкладаються податком на додану вартість в розмірі 23%.

Міжнародні відправлення, що пересилаються між фізичними особами з оголошеною вартістю більше 150 євро обкладаються митом від 0% до 18% в залежності від типу товару, а потім податком на додану вартість в розмірі 23%.

- Митна служба країни отримання приймає рішення на свій розсуд щодо прийняття посилки чи  повернення її відправнику, на це ніхто не може вплинути! Якщо посилка буде повернута нам, то ми повертаємо Вам кошти за мінусом доставки після отримання нами цієї посилки;

- Після відправки Вашого замовлення Ви отримаєте Tracking номер, за допомогою якого зможете відслідковувати свою посилку;

При всьому бажанні ми ніяк не можемо вплинути на терміни доставки та не відповідаємо за роботу поштової служби!!!

 Приємних Вам покупок та дякуємо, що Ви з нами!