Стати членом

Я ПРИЙМАЮ ПРЕДСТАВЛЕНІ НИЖЧЕ УМОВИ У РАЗІ СТАНОВЛЕННЯ УЧАСНИКОМ

1. Я є незалежним учасником ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА».

2. Я дію в особистих інтересах та мені виповнилося 18 років.

3. Я працюю над продажем товарів споживчого призначення незалежно, не являюсь співробітником чи представником ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА». Я розумію, що моя винагорода (премія, яку я заслуговую) залежить від моїх продажів і продуктивності моєї команди, а не від робочого графіку чи факторів удачі, і що я оплачу всі податки, включаючи податок на доходи, пов'язані з отриманою винагородою.

4. Я оплачу всі замовлення товарів разом із податками, якщо вони є, за допомогою кредитної картки або банківського переказу на рахунок компанії.

5. Я приймаю, що у випадку будь-яких суперечок між учасником та ТОВ «ЕРСАГ Україна» застосовуються закони України, і що компетентними органами для вирішення таких суперечок є суди міста Одеси.

6. ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА» залишає за собою право вносити зміни в ціни, премії, доходи, маркетинг та інші питання, пов'язані з усіма продуктами компанії.

7. Незалежні учасники отримуватимуть свої премії відповідно до принципів компанії, встановлених в поточній маркетинговій системі.

8. Премії та кар’єрні знижки розраховуються від ціни без ПДВ.

9. Премії виплачуються щомісяця в період з 20го по 25е число.

10. Учасникам, які роблять замовлення на суму 6 балів і більше, надається безкоштовна доставка Укр поштою.

11. Ставши учасником ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА» я маю право на отримання продукції зі знижками, і ці знижки називаються кар'єрними рівнями, які створені КОМПАНІЄЮ ТОВ ЕРСАГ в рамках мережевого маркетингу.

12. Найменування кар'єрних рівней: 10%, 15%, 21%, Помічник лідера - 27%, Лідер - 33%. Надані кар'єрні рівні не надають жодних титулів, повноважень або представницьких прав. Будь - які юридичні дії та правові акти, слова та вчинки учасників вважаються їхніми особистими діями і поглядами та не мають ніякого відношення до ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА». Всю відповідальність за будь-які адміністративні, юридичні та кримінальні наслідки цих дій і актів несе учасник. У разі завдання шкоди ТОВ «ЕРСАГ УКРАЇНА», компанія зберігає за собою право стягнення всіх збитків від учасника.

13. Так як учасники є особами, які отримали право купувати продукцію компанії ЕРСАГ зі знижкою, вони можуть в будь-який момент скасувати членство в компанії. За це учаснику не виплачується жодна виплата.

14. Учасники отримують премії на основі результатів залучення нових учасників та їх активності протягом місяця. Учасники, які не виконують вимоги активності, не отримують жодних премій від своєї команди.

15. Для того щоб бути активним учасником протягом місяця, необхідно досягти наступних кар'єрних рівнів: 10% Кар'єри - один (1 бал), 15% Кар'єри - два (2 бали), 21% Кар'єри - три (3 бали), 27% Помічник лідера - чотири (4 бали), 33% лідер – п'ять (5 балів). Ця діяльність є дійсною якщо учасник протягом місяця зробив ці бали шляхом власних покупок або ж шляхом додавання двох балів від нового підписаного ним учасника.

16. Після приєднання до компанії ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ в якості учасника, незалежно від кар'єри, учасники мають особисто проводити свої семінари та збори. Учасники, незалежно від кар'єри, можуть безкоштовно відвідувати семінари, організовані компанією ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’. Незалежно від кар'єри учасника, компанія окремо не платить учасникам за навчання і проведення семінарів.

17. Я підтверджую правильність інформації яку надав(ла) при реєстрації, в адресі для доставки замовлення та в акті для виплати винагороди. У разі надання неправильної інформації, компанія ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ не несе відповідальності, вся відповідальність покладається на мене.

18. Я згоден(на) на отримання всіх видів інформаційних повідомлень від компанії ТОВ «ЕРСАГ Україна» за допомогою будь-яких засобів зв'язку, таких як SMS, електронна пошта або факс. Я погоджуюся на обробку, зберігання та можливий обмін моїми особистими даними з відповідними особами або організаціями.

19. Я заявляю, що мій чоловік/дружина, або діти з тим самим прізвищем (мама/тато), не є учасниками іншої компанії, фізичної або юридичної особи, яка має подібну або однакову систему мережевого маркетингу, і якщо ця заява не відповідає дійсності, то я погоджуюсь на внесення та виконання виправлень разом з моєю командою.

20. У разі дотримання учасником всіх правил, представлених в статтях договору про членство, у всіх продажах (включаючи канали електронної комерції), що проводяться незалежним учасником, споживачеві буде надана будь-яка підтримка щодо товарів і послуг.

21. У продажах, здійснюваних на сайтах через електронну комерцію, не надається ніяких гарантій, пов'язаних із поверненням або обміном (в разі проблем з продуктом). Відповідальність за всі такі продажі покладається на учасника, який є членом нашої компанії.

22. Учасник, який досягнув рівня 33% Кар'єри (Лідер), не може мати реєстрацію в іншій мережевій маркетинговій компанії у тій же галузі. У випадку виявлення такого порушення, його членство буде припинено.

23. Наша компанія не надає жодної гарантії на повернення або обмін для наших продуктів, придбаних в соціальних мережах та інших торгових платформах, окрім нашого офіційного веб-сайту "www.ersagglobal.com.ua"

24. Я погоджуюсь та зобов'язуюся не рекламувати та не просувати продукцію компанії ЕРСАГ поза рамками інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті ЕРСАГ, також приймаю всі вказівки, надані відповідними міністерствами та всіма видами законодавства.

Я заявляю і підтверджую, що не буду здійснювати такі продажі після того, як стану учасником / клієнтом компанії Ерсаг, що я приймаю записи компанії як доказ у разі, якщо компанія виявить, що я діяв всупереч даному договору, свідомо приймаю всі судові позови, подані щодо мене, заявляю, що подав свою заяву на членство, будучи повністю обізнаним про принципи компанії і даних питаннях, і зробив це за своєю власною волею.  Я прочитав і приймаю.