ПРОЕКТ СПІВПРАЦІ

1)Метою цього проекту є спільна робота над збором та аналізом рослин, вирощених нашими фермерами, або збору рослин, які самостійно ростуть в природі.

2)У цьому проекті багато наших фермерів повертаючись до нашої компанії задають різні питання, такі як «У мене є поле, чи оцінює його компанія». Метою цього проекту є оцінка врожаю, якщо наша компанія буде вважати це за доцільне відповідно до аналізів університету Ігдира, продукт наших фермерів буде оцінений.

3)Перед тим, як почати поставку нашій компанії рослин, вирощених фермерами, або вирощених самостійно в природі, спочатку повинні повідомити, які рослини будуть вирощуватись та скільки гектарів поля займають. Перед збиранням урожаю, компанія зробить відповідні аналізи, якщо не були використанні пестициди та будуть отримані бажані результати, продукт буде виведений на ринок в умовах системи авансових платежів.

4)Це рослини: макове насіння, насіння рижію, сафлор, чорний кмин, верблюжа колючка, звіробій, ромашка, виноградні кісточки, листя виноградної лози, листя волоського горіха, ехінацея, шипшина, кора верби, женьшень, гриб рейши, готу кола, сереноа (карликова пальма), вітекс священний, спіруліна, якірці сланкі, артишок, померанець, псилліум, ферула, босвелія, медична м’ята, (чебрець та лаванда вирощуються на нашому підприємстві).

5)Якщо рослини, які будуть поставлятися, знаходяться за 250 км від нашої компанії та становлять 500 кг ваги, то плата буде оцінюватися компанією, або в партнерстві з виробником. Разом з цим продукти та рослини, що знаходяться на відстані понад 250 км від нашої компанії, то плата за доставку входить в вартість. Кількість зазначеної продукції повинна бути не менше 1000 кг. Тому важливий квадратний метр площі кожної рослини, яку потрібно посадити. При виробництві цієї продукції та на основі відповідних аналізів, наша компанія забезпечить покупку продукції, але під час посадки підтримка не надається. Інформація про вирощування рослин не передається.

6)Люди, які хочуть виробляти вищезгадану продукцію, яка мало вирощується в нашій країні, повинні вивчити та взяти до уваги кліматичні умови провінції, в якій вони знаходяться, та діяти відповідно до них. У багатьох регіонах нашої країни рослини можна вирощувати завдяки наявності ґрунту та клімату.

 

Sana neden başardığını değil,

nasıl başardığını soracaklardır.

Bekir SARI
Yönetim Kurulu Başkanı

“ ERSAĞ Biorezonans ile yeni bir hayat, umut dolu hayat hikayeleri... ”

Detay »

“ Ersağ Yardımlaşma Derneğimizin Web Sitesi ”

Detay »

“ Ersağ Çocuk “

Detay »

“ Ersağ İlaç LTD. ŞTİ. ”

Detay »

“ Ersağ Yağ LTD. ŞTİ. ”