Умови використання веб-сайту

 

Шановний відвідувач, ласкаво просимо на веб-сайт Ерсаг

 

Наступні "Умови використання" регулюють положення, що стосуються надання інформації та послуг, що надає Ерсаг нашим користувачам. Користувач, який заходить на Веб-сайт Ерсаг або заповнює форму на сайті, вважається ознайомленим та автоматично приймає положення: "Інформації про авторське право", "Угоди про конфіденційність" і "Умови використання".

Умови використання

  1. Компанією Ерсаг вжиті заходи в рамках існуючих засобів для захисту сайту Ерсаг від вірусів та подібного програмного забезпечення, користувач зобов'язаний забезпечити власну систему захисту від вірусів. У цьому контексті користувач погоджується з тим, що він несе відповідальність за всі помилки, які можуть виникнути в їх програмному забезпеченні та операційних системах, а також їх прямі або непрямі наслідки через входження на сайт Ерсаг.

 

  1. Всі види цін, інформації, фотографій, пояснень та новин (коротко "інформація") на сайті Ерсаг призначена лише для рекламних та інформаційних цілей. Користувач жодним чином не може стверджувати, що «інформація», яка міститься на сайті, є невірною. Коли Користувач використовує інформацію з сайту в особистих цілях, компанія не несе відідповідальність за її актуальність.

 

  1. Ерсаг має право, на власний розсуд, в будь-який час, змінювати зміст сайту, або припинити будь-яку послугу, що надається користувачам. Ерсаг вживає всі заходи для контролю публікації на сайті, але припускає присутність помилок.
     
  2. У конфліктах, які можуть виникнути між користувачами та Ерсаг, електронні записи будуть розглядатися як докази.

 

  1. Сайт створений і працює відповідно до Чинного Законодавства Туреччини. Турецьке законодавство буде застосовуватися при вирішенні суперечок про сайт. Усі спірні питання можуть вирішуватися у суді Турецької Республіки.

 

  1. Веб-сайт Ерсаг має право без попереднього повідомлення змінювати, поновлювати або скасовувати будь-який пункт "умов використання". Будь-яке положення, яке було змінено, поновлено або скасовано, є положенням для всіх користувачів на дату публікації. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з будь-якими домовленостями та змінами до цих "Умов використання". Не використовуйте цей сайт, якщо ви не згодні з юридичними обов’язками, що містяться в цьому тексті.