Великі зображення

ГРИБ РЕЙШИ

  • Код продукту : 2003
  • частка :

Гриб Ersağ ГРИБ РЕЙШИ як харчова добавка. Не містить наповнювачів і добавок. Містить 40% полісахаридів. Інгредієнти продукту включені в таблицю інгредієнтів продукту.

# назва компонента 2 капсули
  Reişi Mantarı Ekstraktı 920,40 mg

Рекомендації щодо застосування: як дієтичну добавку дорослим рекомендується приймати по одній капсулі з великою кількістю води двічі на день, вранці та ввечері.

Склад: 76,7% екстракт Трутовика Лакованого, 23,3% капсула рослинногопоходження (ГПМЦ).

Спосіб застосування: Рекомендується вживати, як харчову добавку, дорослим 2 рази на добу:зранку та ввечері по одній капсулі, запиваючи достатньою кількістю води. Застосовується в якості харчової добавки. Не перевищуйте рекомендовану денну норму. Харчові добавки не замінюють повноцінного харчування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. Не застосовується для попередження або лікування захворювань. Під час вагітності і грудному вигодовуванні, у разі хвороби або вживання ліків, слід порадитися з лікарем.

Спосіб зберігання: Зберігайте в прохолодному та сухому місці.

Група споживачів: Для дітей старших 11 років та дорослих. Дата виготовлення та дата, до якої слід вжити продукт, зображені на упаковці. Країна походження основних складових компонентів продукту відрізняється від країни походження продукту.

Країна походження: Туреччина.

ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ «КОДЕКСУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ» ТУРЕЧЧИНИ. Номер підтвердження: 000157-
02.06.2015 Зареєстрований номер:TR-20-K-010657Зареєстрований 010657