Великі зображення

ГІНКГО БІЛОБА

  • Код продукту : 2005
  • частка :

Ерсаг Гінкго Білоба виготовлена в якості харчової добавки. У складі відсутні будь-які наповнювачі та добавки. Містить 24% гінгкофлавоглікозидів. Склад продукту вказаний у таблиці складу продукту.

# Назва Компонента 2 Капсули
  Екстракт Гінкго Білоба 920,40 мг

Рекомендований спосіб використання: Дорослим рекомендується приймати в якості харчової добавки по одній капсулі двічі на день, вранці та ввечері, запиваючи достатньою кількістю води.

Реєстраційний Номер №: TR-20-K-014963 Виготовлено відповідно до харчового кодексу Туреччини.

Номер Підтвердження Гінкго Білоба: №000155-02.06.2015

Ерсаг Гінкго Білоба виробляється на територіях (в Приміщеннях) Ерсаг в якості харчової добавки.

До уваги споживачів!; Відповідно до Регламенту маркування харчового кодексу Туреччини Міністерства продовольства, сільського господарства, тваринництва та відповідного опублікованого законодавства, забороняється використовувати такі фрази, як показання, хвороби та індикація, у рекламі продуктів, вироблених як харчові добавки.

Попередження: Використовується в якості харчової добавки. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не замінюють повноцінне харчування. Зберігайте подалі від дітей. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. Не використовується для профілактики або лікування захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем у разі вагітності, годування груддю, хвороби або прийому ліків. Не купуйте продукцію з обірваною захисною стрічкою. Номер партії та рекомендований термін споживання (TETT) вказані на упаковці.

Увага!:  Рекламу та оголошення щодо продуктів, перелічених у категорії здоров’я та косметики, використовувати інформацію, яка вводить користувачів в оману, використовувати неповну та шкідливу для громадського здоров’я інформацію, а також заявляти про те, що вони запобігають, лікують або допомагають у лікуванні захворювань, інформувати що вони є ліками Забороняється.