Великі зображення

ЕВКАЛІПТ В КАПСУЛАХ

  • Код продукту : 4018
  • частка :

Ерсаг Евкаліпт в капсулах виготовлена в якості харчової добавки. У складі відсутні будь-які наповнювачі та добавки. Склад продукту вказаний у таблиці складу продукту.

# Назва Компонента 2 Капсули
  Евкаліпт (Eucalyptus sp.) Екстракт 500 мг

Номер партії та рекомендований термін споживання (TETT) вказані на упаковці.

ВІДПОВІДНО ДО ХАРЧОВОГО КОДЕКСУ ТУРЕЧЧИНИ

Країна Походження: Туреччина

Реєстраційний Номер №: TR-20-K-023284 Виготовлено відповідно до харчового кодексу Туреччини.

Номер Підтвердження Протек 20 в Капсулах: №012930-25.02.2022

Ерсаг Протек 20 в Капсулах виробляється на територіях (в Приміщеннях) Ерсаг в якості харчової добавки.

До уваги споживачів!; Відповідно до Регламенту маркування харчового кодексу Туреччини Міністерства продовольства, сільського господарства, тваринництва та відповідного опублікованого законодавства, забороняється використовувати такі фрази, як показання, хвороби та індикація, у рекламі продуктів, вироблених як харчові добавки.

Попередження: Використовується в якості харчової добавки. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не замінюють повноцінне харчування. Зберігайте подалі від дітей. НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ. Не використовується для профілактики або лікування захворювань. Проконсультуйтеся з лікарем у разі вагітності, годування груддю, хвороби або прийому ліків. Не купуйте продукцію з обірваною захисною стрічкою. Номер партії та рекомендований термін споживання (TETT) вказані на упаковці. Ви можете вживати продукт до його закінчення терміну придатності.

Увага!:  Рекламу та оголошення щодо продуктів, перелічених у категорії здоров’я та косметики, використовувати інформацію, яка вводить користувачів в оману, використовувати неповну та шкідливу для громадського здоров’я інформацію, а також заявляти про те, що вони запобігають, лікують або допомагають у лікуванні захворювань, інформувати що вони є ліками Забороняється.