Великі зображення

Мака перуанська

Код продукту : 2006


Пропоноване використання: Рекомендується приймати по одній капсулі двічі на день з великою кількістю води для дорослих як харчову добавку.
Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-014963.
Номер затвердження Lepidium (Maca): 000208-20.08.2015
Ersağ Lepidium (Мака) вироблявся в приміщеннях Ersağ як додаткове харчування.
До уваги користувачів: Відповідно до регламенту Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецького кодексу про харчові продукти та відповідного законодавства, використання таких фраз, як ознаки, захворювання та переваги при просуванні продуктів, вироблених як харчові добавки, заборонено.
Попередження: Споживається як додаткова їжа. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Попросіть свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Не купуйте пакети зі зламаною захисною стрічкою. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці.
Попередження: Реклама та реклама, пов’язана з продуктами, переліченими в категорії охорони здоров'я та косметики, повинна містити оманливу, неповну та шкідливу для здоров’я інформацію, зокрема, запобігати, лікувати або лікувати захворювання, які вважаються хворобами та / або мають лікарський характер. Забороняється писати описи товарів, оскільки забороняється включати декларації.
 

частка