Великі зображення

РЕЙШІ ФУНГІ

Код продукту : 2003


Пропоноване використання: Рекомендується приймати по одній капсулі двічі на день з великою кількістю води для дорослих як харчову добавку.

Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-014963. Номер дозволу на гриб Рейші: 000157-02.06.2015

Гриб Ersağ Reishi вироблявся на заводі Ersağ як додаткове харчування.

До уваги користувачів: Відповідно до регламенту Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецького кодексу про харчові продукти та відповідного законодавства, використання таких фраз, як ознаки, захворювання та переваги при просуванні продуктів, вироблених як харчові добавки, заборонено.

Попередження: Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. НЕ ДРУГИ. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Поцікавтеся у лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Не купуйте пакети зі зламаною стрічкою безпеки. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці. Попередження: Реклама та реклама, що стосуються продуктів, перелічених до категорії здоров'я та косметики, повинні містити оманливу, неповну та шкідливу для здоров’я інформацію, зокрема, запобігати, лікувати або лікувати захворювання, які вважаються хворобами та мають характер ліків. Забороняється писати описи товарів, оскільки забороняється включати декларації.
 

частка