Великі зображення

ГІНКО БІЛОБА

Код продукту : 2005


Пропоноване використання: Рекомендується приймати по одній капсулі двічі на день з великою кількістю води для дорослих як харчову добавку.
Реєстраційний номер підприємства: TR-20-K-014963 Провінція виробляється відповідно до Турецького кодексу продовольства.
Номер затвердження гінкго Білоба: 000155-02.06.2015
Ersağ Гінкго Білоба вироблявся на заводі Ersağ як додаткове харчування.
До уваги користувачів: Відповідно до регламенту Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецького кодексу про харчові продукти та відповідного законодавства, використання таких фраз, як ознаки, захворювання та переваги при просуванні продуктів, вироблених як харчові добавки, заборонено.
Попередження: Споживається як додаткова їжа. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. НЕ ДРУГИ. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Попросіть свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці.
Попередження: Реклама та реклама, пов’язана з продуктами, переліченими в категорії охорони здоров'я та косметики, повинна містити оманливу, неповну та шкідливу для здоров’я інформацію, зокрема, запобігати, лікувати або лікувати захворювання, які вважаються хворобами та / або мають лікарський характер. Забороняється писати описи товарів, оскільки забороняється включати декларації.
 

частка