Великі зображення

КУРКУМИН Z

Код продукту : 2049


Пропоноване застосування: Рекомендується приймати по одній капсулі з великою кількістю води для дорослих 3 рази на день вранці, полудні та ввечері. Його вживають як добавку до їжі. Не перевищуйте рекомендовану добову порцію.
Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-014963.
Ersağ Kurkumin Z Номер затвердження: 006131-09.07.2019
Пропоноване застосування: Рекомендується приймати по одній капсулі з великою кількістю води для дорослих 3 рази на день вранці, полудні та ввечері. Його вживають як добавку до їжі. Не перевищуйте рекомендовану добову порцію. Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-014963. Ersağ Kurkumin Z Номер затвердження: 006131-09.07.2019 Ersağ Curcumin Z вироблявся як додаткова їжа в приміщеннях Ersağ
Увага до користувачів; Відповідно до Регламенту про маркування кодексів продовольства Туреччини та відповідного законодавства, Міністерству продовольства, сільського господарства та тваринництва заборонено використовувати ознаки, захворювання та переваги при просуванні продукції, виробленої як харчові добавки.
Попередження: Споживається як додаткова їжа. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.
НЕ ДРУГИ. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Попросіть свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Не купуйте пакети зі зламаною захисною стрічкою. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці.
Попередження: Реклама та реклама, пов’язана з продуктами, переліченими в категорії охорони здоров'я та косметики, повинна містити оманливу, неповну та шкідливу для здоров’я інформацію, зокрема, запобігати, лікувати або лікувати захворювання, які вважаються хворобами та / або мають лікарський характер. Забороняється писати описи товарів, оскільки забороняється включати декларації.
 

частка