Великі зображення

РІДНИЙ ПРОПОЛІС

Код продукту : 2013


Рідкий прополіс Ersağ виробляється як додаткова їжа. Ersağ Рідкий прополіс не містить наповнювачів і добавок. Вміст продукту міститься в таблиці компонентів продукту.
Назва компонента Екстракт прополісу 76% екстракт прополісу 24% води
Рекомендоване використання: Застосовується шляхом закапування 5 крапель (0,2 мл) у половину склянки (100 мл) води двічі на день. Перед вживанням збовтувати.
Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-010657.
Номер затвердження рідкого прополісу Ersağ: 000285-29.12.2015
Рідкий прополіс Ersağ вироблявся в приміщеннях Ersağ як додаткове харчування.
До уваги користувачів: Відповідно до регламенту Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецького кодексу про харчові продукти та відповідного законодавства, використання таких фраз, як ознаки, захворювання та переваги при просуванні продуктів, вироблених як харчові добавки, заборонено.
Попередження: Споживається як додаткова їжа. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. НЕ ДРУГИ. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Попросіть свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Не купуйте пакети зі зламаною захисною стрічкою. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці.
 

частка