У разі становлення учасником, я приймаю представлені нижче умови.

1. Я є незалежним учасником компанії ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’.

2. Я старше 18 років і дію виключно від свого імені.

3. Моя діяльність у справі продажу товарів споживачам є незалежною. Незалежно від цілей, я не є співробітником або представником компанії ЕРСАГ. Я приймаю той факт, що моя винагорода (премії, зароблені натомість проведених продаж) буде залежати не від кількості годин затраченої роботи, а від продажів і роботи моєї команди, я також приймаю той факт, що будь-які оподаткування, пов'язані з моєю винагородою, належать мені. 4. Я буду сплачувати за продукцію, а також податки, якщо такі є, за допомогою кредитної карти або в формі банківського переказу на рахунок компанії.
5. Я приймаю той факт, що при будь-яких розбіжностях, які можуть виникнути між учасником і компанією ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ дійсні закони України, а українські суди уповноважені в рішенні даних конфліктів.
6. Щодо всіх своїх продуктів компанія ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ зберігає за собою право вносити зміни в ціну, премії, винагороду, маркетинг і ін.
7. Незалежні учасники будуть отримувати свої премії відповідно до поточної маркетингової системою згідно з принципами компанії.
8. Членство учасника, який змінив ціни, зазначені в каталозі, буде скасовано в разі доведення вчинення даної дії.
9. Премії виплачуються щомісяця в період з 20го по 25е число.
10. 100% з вартості доставки учасника, замовлення якого складає 6 і більше балів, оплачується компанією ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’.
11. Після отримання права купувати товари зі знижкою, ставши учасником компанії ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’, дані знижки отримують найменування відповідно до маркетингової системи Network компанії ЕРСАГ.
12. Найменування кар'єр: 10%, 15%, 21%, помічник лідера 27%, лідер 33%. Дані кар'єри не є званням, не несуть жодних повноважень і права представляти компанію. Будь-яка юридична операція, висловлювання або дія, вчинена учасником є ​​його особистою думкою / дією і юридично ніяк не відноситься до компанії ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’. Всі види адміністративної, правової та кримінальної відповідальності, що випливають з цих процесів і операцій належать учаснику. У разі, якщо в результаті вищезазначених дій і операцій постраждає компанія ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’, вона зберігає за собою право стягнення всіх збитків від учасника.
13. Так як учасники є особами, які отримали право купувати продукцію компанії ЕРСАГ зі знижкою, вони можуть в будь-який момент скасувати членство в компанії. За це учаснику не виплачується якась виплата.
14. За допомогою залучення нових учасників, учасники отримують премії відповідно до кількості нових підписаних учасників і роботою своєї команди протягом місяця. Учасники, які не виконують зобов'язання по активності, не зможуть отримувати премії від своєї команди.
15. Для того, щоб залишатися активним учасник протягом місяця повинен набирати певну кількість балів залежно від кар'єри: 10% кар'єри - один (1) бал, 15% кар'єри - два (2) бали, 21% кар'єри - три (3) бали, помічник лідера (27%) - чотири (4) бали, лідер (33%) - п'ять (5) балів. Ця діяльність є дійсною тільки в тих випадках, якщо учасник протягом місяця заробив ці бали шляхом власних покупок або ж шляхом додавання двох балів від нового підписаного ним учасника в першу лінію.
16. Після приєднання до компанії ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ в якості учасника, незалежно від кар'єри, учасники зобов'язані особисто проводити свої семінари та збори. Учасники, незалежно від кар'єри, можуть безкоштовно відвідувати семінари, організовані компанією ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’. Незалежно від кар'єри учасника, компанія окремо не платить учасникам за навчання і проведення семінарів.
17. Я заявляю, що вказую достовірні дані при реєстрації, в адресі для доставки замовлення та в акті для виплати винагороди. У разі помилки у вказаних даних компанія ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ не несе відповідальності.
18. У разі становлення учасником, я приймаю повідомлення від ТОВ ‘’ЕРСАГ УКРАЇНА’’ шляхом будь-яких інструментів зв'язку таких як SMS, електронна пошта або факс для інформаційних цілей. Я згоден на обробку, зберігання і передачу моїх особистих даних необхідним особам або установам.
19. Я запевняю, що мій чоловік/ дружина або ж мої діти, що носять те ж прізвище (моя мати / батько) не є учасниками компанії, що виробляє такий же / схожий продукт, що має будь-яку систему Network і статус реальної або юридичної особи, в іншому випадку я і створена мною команда / структура приймаємо всі поправки з даного питання.
20. У разі, якщо незалежний учасник / клієнт ЕРСАГ захоче здійснювати продаж в соціальних мережах, на сайтах електронної комерції або на будь-яких інших платформах, після підписання даного договору і отримання "Свідоцтва (документа) про допущення електронних продаж Ерсаг", учасник зможе здійснювати продаж продуктів Ерсаг в рамках положень, описаних в даній угоді. Учасник зобов'язаний проводити дані продажі за каталогом / роздрібними цінами, встановленими компанією Ерсаг. Учасник не може продавати продукцію Ерсаг за іншими цінами, що відрізняється від цін в каталозі, а також встановлювати знижки, промоакції та кампанії.
У разі, якщо учасник захоче встановити будь-якої дисконт / знижку на встановлені компанією Ерсаг ціни в каталозі або ж провести яку-небудь промоакцію / кампанію, він зобов'язаний письмово сповістити про це компанію, і в разі згоди з боку компанії учасник повинен здійснювати продаж по знижкам, встановленим компанією. У разі виявлення застосування учасником акцій, знижок і кампаній за власною ініціативою всупереч всім правилам, представленим вище, договір про членство з Ерсаг буде розірвано в односторонньому порядку, також для захисту прав інших учасників / клієнтів компанія Ерсаг зберігає за собою всі законні права.
21. Учасник не може продавати на сайтах електронної комерції більше 20% продукції, придбаної в Ерсаг в попередньому місяці.
22. У разі дотримання учасником всіх правил, представлених в статтях договору про членство, у всіх продажах (включаючи канали електронної комерції), що проводяться незалежним учасником, споживачеві буде надана будь-яка підтримка щодо товарів і послуг.
23. При продажах, здійснюваних учасником на платформах електронної комерції, продаж продукції, до закінчення терміну якої залишилося менше шести (6) місяців, заборонена.
24. При продажі на сайтах електронної комерції повинна бути надана докладна інформація про продукцію, включаючи інструкцію по застосуванню, а також попередження, пов'язані зі здоров'ям і безпекою. Продукти, які не відповідають даним умовам не підлягають продажу. До того ж, учасники можуть здійснювати продаж продукції в мережі інтернет лише після отримання "Свідоцтва (документа) про допущення електронних продаж Ерсаг". В іншому випадку вся відповідальність належить даній особі (учаснику).
25. Для продажу, здійснюваних на сайтах електронної комерції, Ерсаг не дає ніякої гарантії повернення-обміну товару (у разі неполадок з продуктом). Представником клієнта є учасник. Таким чином, відповідальність за всі продажі несе сам учасник.


26. У разі виявлення людини, сторінки або учасника, що проводить продаж поза цінової політики Ерсаг на сайтах електронної комерції, в соціальних мережах та інших платформах, потрібно негайно проінформувати про це компанію Ерсаг.

27. Продукція Ерсаг не може бути включена в кампанії і програми по знижкам, організовувані сайтами електронної комерції. Кампанії, проведені поза запиту незалежного учасника, а також персоналізовані пропозиції, запропоновані сайтами електронної комерції, ніяким чином не приймаються, і в цьому випадку учасник приймає, заявляє і зобов'язується закрити свій магазин і зупинити продаж продуктів Ерсаг.
28.Участник не може продавати або рекламувати інші продукти мережевого маркетингу і еквівалентні продукти іншого бренду в своїх магазинах на сайтах електронної комерції, на своєму власному веб-сайті та в соціальних мережах.
29. Учасники, які є лідерами 33% не мають права працювати або ж бути учасниками в інших аналогічних маркетингових фірмах. У разі виявлення порушення наведених вище правил, членство учасника буде припинено.
30. Оскільки вся продукція Ерсаг має штрих-коди і відстежується по виробничому ланцюжку до кінцевого користувача, в разі, якщо який-небудь продукт буде проданий на сайтах електронної комерції з порушенням даних правил, членський договір з компанією Ерсаг особи, яка першою вчинила поставку цього продукту, буде припинено в односторонньому порядку.
31. Я проінформований про те, що компанія Ерсаг, членом якої я є / подаю заявку на участь, не постачає продукцію особам, які не є учасниками, в зв'язку з тим, що використання виробленої нею продукції засноване на поясненні опису і стратегії захисту бренду відповідно з її політикою продаж, а також про те, що продаж продуктів повинна здійснюватися за продажною ціною учасника, встановленої компанією, а протилежна поведінка потрапляє під дію статті про недобросовісну конкуренцію, описаної в Законі України від  1996, № 36, ст.164 "Про захист від недобросовістної конкуренції".
32. Наша компанія не надає гарантії повернення і обміну для наших продуктів, придбаних в соціальних мережах та інших торгових платформах, крім нашого офіційного сайту "https://ersagglobal.com.ua".
33. Я приймаю і зобов'язуюсь, що не буду рекламувати або просувати продукцію Ерсаг поза рамками положень, опублікованих на офіційному сайті компанії ЕРСАГ, а також інструкцій і директив, опублікованих відповідними міністерствами, чи будь-яких інших видів законодавства.
Я заявляю і підтверджую, що не буду здійснювати такі продажі після того, як стану учасником / клієнтом компанії Ерсаг, що я приймаю записи компанії як доказ у разі, якщо компанія виявить, що я діяв всупереч даному договору, свідомо приймаю всі судові позови, подані щодо мене, заявляю, що подав свою заяву на членство, будучи повністю обізнаним про принципи компанії і даних питаннях, і зробив це за своєю власною волею.
 Я прочитав і приймаю.